פודסטים ופלטפורמות עבודה להתקנה, תחזוקה, תיקון וניקיון של מערכות מיזוג אוויר, בקרת אקלים ומערכות הקפאה. הפלטפורמות תוכננו בהתאם לתקני EN 131-1,2,3 ו- EN 131-7 ומיועדות למגע עם נוזלים ועמידות בפני כימיקלים.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


פודסטים ופלטפורמות עבודה להתקנה, תחזוקה, תיקון וניקיון של מערכות מיזוג אוויר, בקרת אקלים ומערכות הקפאה. הפלטפורמות תוכננו בהתאם לתקני EN 131-1,2,3 ו- EN 131-7  ומיועדות למגע עם נוזלים ועמידות בפני כימיקלים.

תהליך התכנון וההרכבה של הפלטפורמות כולל פיתוח שיטת חיבור מיוחדת לכל מגדל מבלי לגרום נזק למגדל הקירור/מיזוג. בהתאם למבנה המגדל ואופי העבודה, חלקי החיבור הנמצאים במגע עם המגדל יכולים להיות עשויים מפלדת אל-חלד, חומר מגולוון או ברזל.

ייצור הפודסטים והפלטפורמות כולל בדיקה של המגדל בשטח, לקיחת מידות, יצירת הדמיות ושרטוטים שייצגו את המוצר הסופי, ורק לאחר אישור הלקוח מתחיל שלב הייצור עצמו. בנוסף, אנו מציעים שירותי הובלה והרכבה על ידי צוות המרכיבים המקצועי שלנו.

מוצרים קשורים