מוצרי החברה מספקים את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות קורוזיה, תחזוקה, יחס משקל\חוזק, עמידות בערה, עמידות כימית ואריכות ימים. Pul-Tech FRP פועלת עבור לקוחותיה על מנת לספק להם את החומרים והשירותים הטובים ביותר באיכות מוכחת ומייצרת את כל פרופילי


1 
  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


פרופיגום גאה להציג שיתוף פעולה וייצוג בלעדי עם חברת PULTECH FRP

חברת פולטק היא אחת ממאה החברות המובילות בטורקיה מבחינת קצב הגידול, הפיתוח והחדשנות וזאת במדינה עם תעשייה הנמצאת בצמיחה אדירה ב 25 השנים האחרונות.

החברה נחשבת כחלוצה חדשנית ופורצת דרך בתעשיית החומרים המרוכבים מאז 2004 עם טכניקות ייצור כגון פולטרוזיה, (שילוב המילים אקסטרוזיה ומשיכה) הנחת יד וסיפוף נימה (ליפוף סיבים) .

המפעל המרשים משתרע על שטח כולל של 32,500 מ"ר עם שטח סגור של 14,000 מ"ר באזור התעשייה של Uşak ומספק לעצמו אנרגיה ירוקה באמצעות מערכת מתקדמת של פנלים סולאריים וממירים המפיקים הרבה מעבר לצרכי המפעל.

הנוסחה הייחודית של PULTECH לחומרים המרוכבים מפיקה את הביצועים הגבוהים בשוק בכל קשת התכונות המכניות והכימיות – הרבה מעבר לתקן המוגדר והנדרש.

מוצרי החברה מספקים את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות קורוזיה, תחזוקה, יחס משקל\חוזק, עמידות בערה, עמידות כימית ואריכות ימים.

 Pul-Tech FRP פועלת עבור לקוחותיה על מנת לספק להם את החומרים והשירותים הטובים ביותר באיכות מוכחת ומייצרת את כל פרופילי הפולטרוזיה לפי ISO EN 13706. עם הניסיון שלנו במגוון הרחב של יישומים כגון מתקני טיהור שפכים, מפעלים כימיים, מגדלי קירור מים, מפעלי מתכת ועבור כל המגזר התעשייתי.

 איכות ללא פשרות היא הקו המנחה ואנו יודעים לבצע כל פרויקט – מבמה אחת ועד מפעלים שלמים ברמה הגבוהה ביותר.

מוצרים קשורים