סולם קבוע לקיר מפיברגלס מציע יתרונות רבים, ביניהם: עמידות בפני מזג אוויר וקורוזיה: פיברגלס הוא חומר שאינו מתחמצן ואינו מושפע ממזג אוויר קיצוני או מקורוזיה, מה שהופך אותו לבחירה מעולה לתנאים חיצוניים או תנאים תעשייתיים שבהם ישנן חומרים מאכלים.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


סולם קבוע לקיר מפיברגלס מציע יתרונות רבים, ביניהם:

  1. עמידות בפני מזג אוויר וקורוזיה: פיברגלס הוא חומר שאינו מתחמצן ואינו מושפע ממזג אוויר קיצוני או מקורוזיה, מה שהופך אותו לבחירה מעולה לתנאים חיצוניים או תנאים תעשייתיים שבהם ישנן חומרים מאכלים.

  2. עמידות לחשמל: פיברגלס הוא בידוד חשמלי, מה שהופך אותו לבחירה מעולה לעבודה בסביבות שבהן קיים סיכון לחשיפה למתח חשמלי.

  3. עמידות וחוזק: סולמות פיברגלס מציעות יכולת נשיאה מרשימה לעומת משקלן הקל. הן מסוגלות לעמוד במשקלים גבוהים ולהציע יציבות מרשימה.

  4. אורך חיים ארוך: בזכות כל היתרונות שצוינו, סולמות מפיברגלס יכולות להחזיק לאורך זמן רב, מה שהופך אותן להשקעה טובה לאורך זמן.

  5. תחזוקה נמוכה: סולמות מפיברגלס דורשות פחות תחזוקה מאשר סולמות מתכת או עץ, מה שחוסך זמן ומשאבים.

  6. בטיחות: סולמות פיברגלס בנויות להיות בטוחות ויציבמוצרים קשורים