למעקות PulRail GRP יש תכונות המעניקות עדיפות משמעותית על מעקות מתכת לגידור בטיחות ונוי על משטחים מוגבהים, סביב בריכות, גידור במות ושבילים. החומר מציע פתרונות שונים ומגוונים עם מגוון מוצרי מדף + מוצרים מותאמים אישית ללקוח. בין תכונותיו: עמידות כימית ומכאנית גבוהה, הרכבה קלה וייצור בצבע הרצוי.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


פרופיגום מציגה מבחר מעקות גידור ובטיחות מחומרים מרוכבים 

PUL-TECK FRP

 

למעקות PulRail GRP יש תכונות המעניקות עדיפות משמעותית על מעקות מתכת לגידור בטיחות ונוי על משטחים מוגבהים, סביב בריכות, גידור במות ושבילים. החומר מציע פתרונות שונים ומגוונים עם מגוון מוצרי מדף + מוצרים מותאמים אישית ללקוח. בין תכונותיו: עמידות כימית ומכאנית גבוהה, הרכבה קלה וייצור בצבע הרצוי. מעקות מסוגים שונים בצורת צינורות ותיבות, מתוכננים, מיוצרים ומורכבים עם מחברים מתאימים, עדיפים במיוחד בסביבות קורוזיביות.

מבחר עצום של מחברים לכל זווית וקוטר

מעקות פולרייל, המתוכננים ומיוצרים עם צינורות ופרופילים בכל עובי וחוזק נדרש, מתאימים במיוחד לעסקים במגזר הכימי ולמפעלי טיהור עם עמידותם הכימית והמכאנית הגבוהה. תכונת הרכבה קלה מספקת התקנה מהירה עם שימוש באביזרים נוספים. מעקות בטיחות של PulRail אינם דורשים תחזוקה, אינם מושפעים בסביבה קורוזיבית  או מקרני UV, הם ממזערים את עלויות התחזוקה ומשמשים בבטחה במשך שנים רבות.מוצרים קשורים