אחריות כל החיים
אחריות כל החיים
אחריות כל החיים

פיגום אלומיניום מקצועי צר ProTube-S10 למכירה. אורך 1.5-2.6 מ', רוחב 75 ס"מ וגובה עבודה 10 מ'. המחיר לא כולל מע"מ והובלות.


15500 16865(-8.09%)
  • מותג: Cagsan
  • מק"ט / ברקוד:: ProTUBE S10
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


סדרת פיגומי האלומיניום המקצועיים PROTUBE S נותנת פתרון מקצועי לעבודה בטוחה בגובה ובו זמנית מאפשרת גמישות התקנה מלאה הודות לגלגלים הטלסקופיים ולמבנה המודולרי שמאפשר להוסיף או להוריד שלבים לפיגום בהתאם לדרישות ובכך לשנות את גובהו.

בנוסף, ניתן להתקין פיגומים מסדרת PROTUBE S על מדרגות ומשטחים לא ישרים בזכות הרגליים הטלסקופיות, ולשנות את גובה משטח העבודה בקפיצות של 30 ס"מ.


מפרט טכני:

גובה עבודה מירבי: 10.4 מטר.

גובה משטח מירבי: 8.6 מטר.

אורך משטח העבודה: 1.5 עד 2.6 מטר.

רוחב משטח העבודה: 75 ס"מ.

משקל נשיאה מירבי: 200 ק"ג.

משקל כולל: 279 ק"ג.

שאלות לגבי המוצר? צור איתנו קשר בוואצאפ: 


תו תקן אירופאי EN1004

המחיר אינו כולל מע"מ הובלות והתקנות.


הוראות יצרן באנגלית

הוראות בעברית ותקן אירופאי - פיגום צר