פיגום אלומיניום מקצועי רחב ProTube-L4 גובה עבודה 4 מ'


  • מותג: Cagsan
  • מק"ט / ברקוד:: ProTUBE L4
  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


המחיר לא כולל הובלות

ProTUBE L4 – ProTUBE L4 


מערכות הפיגומים המקצועיות HD PRO L בנויים מחלקים מודולריים כך שניתן לקבע אותם לכל גובה וגם גובה העבודה של הבמה עצמה ניתן לשינוי לפי הגובה של העבודה המבוצעת. תודות למבנה האלומיניום, ההרכבה מאוד פשוטה ומערכת הפיגומים היא למעשה קלה מאוד.

 

מוצר זה של חברת Cagsan הינו מוצר בטוח, מודולרי . כאשר לוקחים את כל המאפיינים הללו, מערכת הפיגומים החדשה של חברת Cagsan מספקת פתרון כלכלי ביותר עבור המשתמשים המקצועיים.

 

המערכת ניתנת לקיבוע בזריזות בצורה מודולרית תודות לצורה המיוחדת שבה היא מורכבת. פתיחת הצדדים יוצרת בסיס גדול יותר כך שסביבת העבודה בטוחה יותר לעבודה. לוחות-לשוניות המקובעות לבמה מונעים מהציוד ליפול בזמן העבודה.


תו תקן אירופאי EN1004