המתקן מיועד לשירותי תחזוקה, תיקון, ניקיון והרכבה. הוא מיועד לפעולות תחזוקה, תיקון, ניקוי או הרכבה של חלק השמשות. זה תוכנן במיוחד כדי לא לפגוע בזכוכית.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


הוא מיועד לשירותי תחזוקה, תיקון, ניקיון והרכבה. הוא מיועד לפעולות תחזוקה, תיקון, ניקוי או הרכבה של חלק השמשות. זה תוכנן במיוחד כדי לא לפגוע בזכוכית. הוא מיוצר בזווית כדי להקיף לחלוטין את חזית הרכבת. ניתן לייצר רוחב, אורך וגובה המוצר במידות המבוקשות. ניתן לצייד אותו בהרחבות צד שלמות או מפוצלות. זה יכול לשמש גם עבור סוגים שונים של רכבות על ידי הוספת חלקים הזזה. ניתן לחבר סולמות יציאה נוספים או פלטפורמות ניידות בעזרת מהדקים. ניתן לספק עם כוונון גובה ידני או חשמלי. על מנת למנוע נזק לרכבת מכוסים את האזורים במגע עם הרכבת בפגושי גומי. מייצבים תעשייתיים לחלוטין משמשים לקיבוע הפלטפורמה לקרקע. משטח המדרגה עשוי להשתנות בהתאם לאזור השימוש והצורך. ניתן לבחור את רוחב הצעד בין 80 מ"מ - 250 מ"מ. ניתן לייצר מעקות במבנה מתקפל לחלוטין. ניתן להוסיף מגן בעיטה למניעת נפילת חומרים. ניתן להוסיף למוצר אמצעי אבטחה נוספים כגון צביעה, רפלקטור, תווית אזהרה.

מוצרים קשורים