הפיגומים מסדרת פלטק קונטור מאפשרים חיבור של עד 8 מדפים או דיאגונלים לקומה בזויות שונות. יכולת זו מאפשרת להתאים אותם בקלות למבנים עם פני שטח המשתנים בצורה קיצונית.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


גם בהנדסה האזרחית וגם בהנדסה תעשייתית קיימת דרישה למערכות פיגומים לשימוש כבד שניתן להתאים לשלל תנאי שטח ושימושים. הפיגומים מסדרת פלטק קונטור מאפשרים חיבור של עד 8 מדפים או דיאגונלים לקומה בזויות שונות. יכולת זו מאפשרת להתאים אותם בקלות למבנים עם פני שטח המשתנים בצורה קיצונית.

בנוסף, העמידות המכאנית של מסגרת הפיגומים שופרה משמעותית על ידי שימוש במשוואות FEA. פיגומי המעטפת המודולריים מסדרת פלטק קונטור עומדים בכל התקנות האירופאיות ובנוסף עומדים בתקנים האוסטרליים וניו זילנדיים מסוג AS/NZS 1576.1: 2010  ו AS/NZS 1576.3: 2015 (מספר רישיון PFS 6-206209/16). פיגומי פלטק קונטור עומדים בכל הקריטריונים של תקנים EN12810 ו-EN 12811.


יתרונות עיקריים:

עד 8 מדפים או דיאגונלים לקומה

פתחי חיבור בגדלים שונים להרכבה בשלל זוויות

ניתן להרכיב רק בצורה מלבנית עקב צורת המחברים

דיסקים מחוררים מודולריים שעברו התאמת FEA

העיצוב השטוח של הדיסקים המחוררים מונע הצטברות לכלוך

מבנה חיבורים עם העברת עומס ממורכזת

התאמה לשלל צורות מבנים עקב מבחר מערכות עיגון

בחירה גדולה של אורכי משטח

כיוונון גובה בצעדים של 50 ס"מ

מחברים מפלדה מחושלת

קיימת אפשרות שילוב עם פיגומים מסדרת SL