מגוון דגמים של פיגומים וסולמות משומשים מבית פרו פיגום למכירה. כל הפיגומים והסולמות במצב תקני ומגיעים עם אחריות מלאה לשנה. המחירים קבועים ב20% הנחה ממחיר מוצר חדש.


  • מותג: פרו פיגום
  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


חברת פרו פיגום משכירה שלל פיגומי אלומיניום, סולמות A, סולמות ג', סולמות מקשה אחת ומגוון מוצרים אחרים. מתוך רצון לספק את המוצרים במצב כמו חדש אותם מוצרים מוחלפים לפחות פעם ב3 חודשים, והמוצר המשומש מוצע למכירה בהנחה משמעותית. כל אחד מהפיגומים והסולמות המשומשים עובר בדיקה קפדנית לווידוי תקינותו, ונמכר עם אחריות מלאה לשנה כסימן לביטחון המלא של חברתנו באיכותו.

מלאי הפיגומים והסולמות יד שניה בחברת פרו פיגום מצומצם עקב הביקוש הרב, ומומלץ לפנות אלינו טלפונית לבדיקה של זמינות הדגם שאתם מעוניינים בו במספר הבא: 03-5177847

ניתן לפנות אלינו לבירורים בנושא פיגומים וסולמות משומשים ויד שניה גם Aבוואטסאפ דרך הקישור הבא: 

 

חומר
אלומיניום
תקן
אירופאי