סולם שירות קבוע עם פלטפורמה לשימוש במחסנים, ביישומי מיכון כבד, כמעברים מעל פסי ייצור, במערכות חשמל, בתעשיית הרכב ובשלל יישומי הרכבה וטיפול. מוצר זה מודולרי והמחיר הסופי ייקבע לפי התצורה הדרושה. המחיר לא כולל מע"מ, הובלה והרכבה.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


סולמות הפלטפורמה המודולריים של חברת פרופיגום נותנים פתרונות גישה קבועים נוחים גם במצבים הכי מגבילים.

ניתן להזמין את סולמות השירות עם המדרגות הרחבות בשלל מידות בהתאם לדרישותיכם. לאחר שנקבל מכם את המידות, נכין שרטוטים מפורטים ונציג אותם כחלק מהצעתינו.

תוכלו להשתמש בתמונת המוצר לקביעת המידות הדרושות. ברגע שתספקו לנו את המידות של A, B וC, ביחד עם כל דרישה טכנית אחרת שתעלה, נוכל לתת לכם הצעת מחיר מפורטת.

A – גובה הפלטפורמה

B – עומק הפלטפורמה

C – רוחב המדרגות והפלטפורמה

לסולמות תחזוקה אלו קיבולת נשיאה גבוהה וניתן להשתמש בהם במחסנים, ביישומי מיכון כבד, כמעברים מעל פסי ייצור, במערכות חשמל,  בתעשיית הרכב ובשלל יישומי הרכבה וטיפול.

מוצר זה מודולרי והמחיר הסופי ייקבע לפי התצורה הדרושה.

המחיר אינו כולל מע"מ הובלות והתקנות.


הוראות בטיחות לסולמות תחזוקה

חדש!

מהיום חברתנו מציעה גגוני ספוג ללא עלות להובלה עצמית של סולמות ופיגומים: https://bit.ly/3eRBP0Z