פרו פיגום היא חברה מובילה בתחום הייצור של גרמי מדרגות מאלומיניום עבור חברת רכבת ישראל. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ומתקני ייצור מודרניים מספקת מוצרים איכותיים וחסכוניים ללקוחותיה.


  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


פרו פיגום היא חברה מובילה בתחום הייצור של גרמי מדרגות מאלומיניום עבור חברת רכבת ישראל. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ומתקני ייצור מודרניים מספקת מוצרים איכותיים וחסכוניים ללקוחותיה. הגרמים המיוצרים על ידי פרו פיגום מסוגלים לעמוד בדרישות של רכבת ישראל. המוצרים עשויים מאלומיניום איכותי וחזק, המספקים אורך חיים ארוך ועמידות גבוהה בפני תנאי מזג האוויר ושימוש יומיומי תקין. החברה התמחה גם בעיצוב מותאם אישית וייצור גרמים לפרויקטים מורכבים של רכבת ישראל. בעזרת צוות מנוסה של מהנדסים ומעצבים, פרו פיגום מסוגלת לספק מוצרים איכותיים ואישיים שעונים על דרישות הלקוחות בצורה הטובה ביותר. חברת פרו פיגום מתמחה לא רק בייצור גרמים איכותיים, אלא גם בשירות לקוחות מקצועי ויעיל. היא מתגאה בקשרים טובים וברוח שותפות עם חברת רכבת ישראל, המאפשרים לה תקשורת פתוחה

מוצרים קשורים