פיגום סולמות אלומיניום מודולרי עם מייצבים SM640 ותקן אירופאי EN1004 משטח עבודה 155X60 ס"מ וגובה עבודה 6.7 מטר. המחיר אינו כולל הובלות והתקנות.


  • מותג: Cagsan
  • מק"ט / ברקוד:: SM640
  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עוד


פיגום סולמות אלומיניום מודולרי עם מייצבים SM640

פיגומים מודולריים מאלומיניום בנויים על בסיס חזק בעל גלגלים עם מעצורים. החלקים המודולריים מחוברים האחד לשני בעזרת מָחְבָּרים מאלומיניום. על-מנת להגביר את עמידות ויציבות הפיגומים, החלקים המודולריים חוברו האחד לשני בעזרת תומכים אלכסוניים מפלדה. את הבמה עצמה ניתן להציב על כל שלב. חלון הגישה בבמה מאפשר למפעיל לעבור דרכו ולעמוד על הבמה. רגלי המייצב ניתנות להארכה ונועדו להגביר את עמידות ויציבות הבמה. קל להרכבה ותופס נפח קטן יותר כאשר מאחסנים במצב שבו הוא ארוז.


 

פיגומי האלומיניום הניידים מסוג SM640 צרים וקלי משקל מה שעוזר בהקמתם והזזתם. הם ניחנים במספר תצורות אפשריות שהופכות אותם לשימושיים במיוחד:

א) כפלטפורמת עבודה יציבה עם גובה עבודה של 0.3 עד 6.71 מטר.

ב) כזוג סולמות שחילים 21 שלבים באורך 5.88 מטר לעבודה במקומות צרים.

ג) כשלישיית סולמות שחילים 14 שלבים באורך 3.92 מטר.

ד) כשישיית סולמות שחילים 7 שלבים באורך 1.96 מטר לעבודה בתוך מבנים.


מפרט טכני:

גובה עבודה מירבי: 6.71 מטר.

גובה משטח מירבי: 4.91 מטר.

אורך משטח העבודה: 1.55 מטר.

אורך משטח העבודה: 60 מטר.

רוחב כולל מייצבים: 145-235 ס"מ.

משקל כולל: 108.2 ק"ג.


הפיגומים המודולריים מאלומיניום ניתנים להזזה באזור העבודה בקלות. הם מתאימים לעבודות בנייה, ריהוט, צביעה וכד'. מתאים למחסנים, חנויות, תיאטראות, תחנות דלק, בתים, וילות וכד'.


שאלות לגבי המוצר? צור איתנו קשר בוואצאפ: 


המחיר אינו כולל מע"מ הובלות והתקנות.


הוראות הרכבה - הוראות הרכבה לפיגומי סולמות.pdf

הוראות בעברית ותקן אירופאי - פיגום SM


חדש!

מהיום חברתנו מציעה גגוני ספוג ללא עלות להובלה עצמית של סולמות ופיגומים: https://bit.ly/3eRBP0Z