אתם עובדים בגובה ומחפשים אביזר שישפר את הבטיחות והיציבות של הסולם שלכם? אתם רוצים להתאים את הסולם למשטחים שונים ולמנוע החלקה או התמעת? אתם מעוניינים לחוות את האיכות והנוחות של מייצבי סולמות מהדרג הראשון?


650 
  • משלוח: 
  • מדיניות החזרה: במידה והמוצר שקיבלתם אינו עונה על ציפיותיכם, פנו למחלקת קשרי לקוחות מרגע קבלת המשלוח (עד שני ימי עבודה), בכדי שנוכל לטפל בפנייתכם בהתאם לנהלים. 035177847 החלפת מוצרים אפשרית בפנייה טלפונית או בסניפי הרשת, באריזה המקורית בלבד ובשלמותם. במידה ויתגלו שינויים במחירי המוצרים, המחיר הקובע הוא המחיר המופיע בחנויות ובמרכז ההזמנות. המחיר הקטלוגי הנו למכירה בחנויות . במכירה מרחוק, יתווסף מחיר שילוח, כמפורט באתר האינטרנט. אין החזרות של נעליים . החלפת והחזרת מוצרים , , אפשרית באריזתם המקורית בלבד ובשלמותם תוך 14 ימים מיום הקניה. ברחוב מגן אברהם 3 תל אביב.

קרא עודאתם עובדים בגובה ומחפשים אביזר שישפר את הבטיחות והיציבות של הסולם שלכם? אתם רוצים להתאים את הסולם למשטחים שונים ולמנוע החלקה או התמעת? אתם מעוניינים לחוות את האיכות והנוחות של מייצבי סולמות מהדרג הראשון? אז אל תחמיצו את המבצע המיוחד שלנו!

אנחנו משווקים מייצבי סולמות מאלומיניום או פלדה, העשויים מחומרים איכותיים ועמידים בתנאי שטח. המייצבים שלנו מאפשרים לחבר את הסולם לבסיס רחב ומאוזן, שמשנה את זווית ההשעייה של הסולם ומעניק לו יציבות מרבית. המייצבים מתאימים לרוב סוגי הסולמות, בעלי 2-6 שלבים, וניתנים להתאמה באמצעות ברגי הדחה. המייצבים מתחברים באמצעות מערכת התאמה מיוחדת, שמבטיחה את בטחת העברה.